BRT - Bioresonance Therapy

Vega test Pera Terapie

BRT - Bioresonance Therapy to bezinwazyjna metoda leczenia różnych schorzeń, zaburzeń organizmu.

Ponieważ każdy narząd ma swoje własne spektrum drgań i każde schorzenie wymaga innego ustawienia aparatury. Ilość zabiegów zależy od ustalenia konkretnego patogenu czy schorzenia. Najszybciej można wyeliminować wirusy - 3 dni stosowania terapii, grzyby to 6 do 7 dni, pasożyty 5 do 7 dni, np. pasożyty wątroby wymagają 6 do 7 dni. Po ok. 1,5 do 2 miesięcy cykl trzeba powtórzyć ponieważ pozostają jaja a z nich wykluwają się nowe pasożyty.

Zabiegów nie przeprowadza się u kobiet w ciąży, karmiących, w stanach nowotworoweych, u osób z zastawką serca, przy zaburzeniach krzepnięcia krwi (krwotoki), u pacjentów ze stentami, osób nadużywających alkoholu, narkomanów, osób z chorobą psychiczną.

Przy pojawieniu się patogenów lub choroby, w organizmie powstają nowe źródła drgań elektromagnetycznych, nieharmoniczne, które zaburzają równowagę fizjologiczną. Zadaniem terapii biorezonansowej jest oczyszczenie organizmu ze szkodliwych drgań nieharmonicznych - przy pomocy generatorów sygnału elektromegnetycznych małej mocy – i doładowanie częstotliwościami fizjologicznymi- harmonicznymi.

Jest to szczególnie ważne kiedy organizm stracił informację o normalnych drganiach lub informacja została osłabiona, i może ona zostać dostarczona mu przy pomocy generatorów sygnałów elektromagnetycznych małej mocy. Modulacja tych sygnałów pozwala na przyjmowanie informacji tylko przez te narządy i tkanki, dla których drgania te są drganiami rezonansowymi. Terapia biorezonansowa osłabia i blokuje szkodliwe drgania i nasyca organizm drganiami fizjologicznymi. Aktywne BRT – egzogenne to dostarczanie częstotliwości ze źródła zewnętrznego, które ma zadanie zaburzyć i zniszczyć patogen. Najlepszym czasookresem jest pierwszy dzień po pełni księżyca. Pasywne BRT – endogenne – jest to oddziaływanie własnymi częstotliwościami, które można nasilić wykorzystując adaptacyjne BRT.

źródło: ensoel.pl